Sprawdzona taksówka 

Najlepszym środkiem transportu na lotnisku lub na imprezę jest taksówka. Jazda własnym samochodem osobowym na przyjęcie na nieszczęście w każdej sytuacji oznacza konieczność wyznaczenia kierowcy. Impreza na której nasza druga połówka nie może zamoczyć ust w alkoholu jest zwykle nieudana, dlatego warto zainwestować swoje środki finansowe w taksówkę.

Na tą szczególną okazję, ten jeden raz zdecydowanie możecie zdecydować się na zamówienie taksówki. Obecnie koszt przejazdu taksówką, nawet w taryfie nocnej nie jest zbyt kosztowne. Taxi Havana oferuje bardzo niską taryfę dla konsumentów, a w szczególności dla stałych klientów. Warto zapisać sobie numer telefonu do tej korporacji, gdyż użytkowanie z usług jednej firmy de facto się opłaca. Dla stałych klientów w każdym momencie przewidziane są dodatkowe rabaty za przejazdy, z których na pewno nie raz będziecie skorzystać. 
Podczas zagranicznych wakacji w tropikalnych miejscowościach warto także poruszać się taksówkami. W obcym, dużym mieście dość nieprosto jest nam się odnaleźć, zwłaszcza w trakcie pierwszych dni naszej wycieczki. Warto jednakże dokładnie sprawdzać firmy taksówkarskie, gdyż niestety to właśnie taksówkarze najczęściej oszukują turystów. Havana Taxi jest zdecydowanie najbardziej polecaną korporacją na Kubie przez Europejczyków. Jeśli poszukujecie rewelacyjnego i dość taniego transportu na Kubie, to warto zapisać sobie lokalny numer telefonu tej firmy. Za przysłowiowe grosze taksówkarz za każdym razem dowiezie was we wskazane miejsce znajdujące się na Kubie. 

Źródło: Taxi Havana.